Вулиці Вісбю

Це середньовічне місто, засноване ще в 1000 році, а його історія сягає своїм корінням аж на 5000 тисячоліть тому. Вважається, що ця земля була батьківщиною вікінгів. Його оточують кріпосні стіни, які мають довжину в 3,4 кілометра. Ці стіни з сірого каменю і з великими воротами надають Вісбю казковий вигляд. Вулиці цього міста вузькі і звивисті і спускаються до моря. Гуляти по них можна годинами, оскільки вони складають цілий лабіринт з будинками різного забарвлення – рожеві, жовті, блакитні і білі. В основному, всі вулиці вимощені бруківкою і то там, то тут зустрічаються старовинні церкви (а точніше їх руїни), яких всього в місті налічується 23.

Обов’язково варто зайти на вулицю Stradgatan, тому що під номером 14 ви знайдете Музей Готланда, який включає в себе Музей мистецтва, історичний музей і ще кілька об’єктів. Крім того, у парку Kneippbyn, який знаходиться недалеко від моря, розташований відомий будинок Пеппі Довга Панчоха Villa Villekulla або вілла «Курка», в якому відбувалися зйомки однойменного фільму. Зараз там розташований прекрасний музей для дітей.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла