Бразильці запропонують Apple купити в них слово “iPhone”

Iphone

Бразильська компанія IGB Eletronica, яка називає себе власницею прав на торговельну марку iPhone в Бразилії, розглядає можливість продати ці права Apple. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на голову IGB Eletronica Еухеніо Еміліо Стауба (Eugenio Emilio Staub).

Стауб підкреслив, що його компанія «відкрита для діалогу», проте відзначив, що ніхто з представників Apple поки не зв’язувався з IGB Eletronica для обговорення питання передачі прав.

IGB Eletronica є наступницею компанії Gradiente, яка, за повідомленнями ЗМІ, в 2000 році подала заявку на реєстрацію торгової марки iPhone в Бразилії, а в 2008 році отримала на неї права.

У грудні 2012 року IGB Eletronica випустила на бразильський ринок смартфон під назвою iPhone. Апарат, оснащений сенсорним екраном, працює під управлінням Android. До моменту виходу пристрою «справжній» (тобто виробництва Apple) iPhone продавався в Бразилії вже кілька років.

IGB Eletronica зняла відеоролик, в якому розповіла про свій конфлікт з Apple і про те, як народилася назва iPhone. За версією компанії, в 2000 році Gradiente вирішила випустити апарат, який би поєднував у собі властивості мобільного телефону і комп’ютера – зокрема, міг би виходити в інтернет. Марка iPhone з’явилася як результат поєднання слів “internet” і “phone”.

Питання про те, кому належить торгова марка iPhone, зараз розглядає бразильський регулятор – Національний інститут інтелектуальної власності (INPI). За повідомленням газети Folha de S.Paulo, INPI вже виніс рішення на користь IGB Eletronica. Офіційний вердикт, однак, буде оголошено лише 13 лютого.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла