Фестиваль дикої їжі в Хокітіке

Фестиваль дикої їжі в Хокітіке

Щорічно в березні на головній площі новозеландського містечка Хокітіка проходить декілька незвичайний фестиваль. Незвичайність і певна дивина фестивалю полягає в тому, що він присвячений дикій їжі. У цей день спокійні і нічим не примітні у звичайні дні жителі містечка перетворюються в відважних поїдачів дивних страв.

Щороку захід привертає до 20 000 відвідувачів, серед яких чимало туристів, власників торговельних наметів, ресторанів, а також постачальників незвичайних продуктів харчування. Тут можна подивитися на те, як любителі поглинають цвіркунів, личинок комах, овечі очі і сосиски з бичачих пенісів. При бажанні можна приєднатися до їдоків. Після «свята живота» учасники фестивалю можуть відправитися на танцювальну вечірку, що триває до годині ночі і включає в себе музичні вистави місцевих дарувань.

Варто відзначити, що діапазон страв, пропонованих під час фестивалю, досить широкий. Серед них значаться традиційні австралійські і новозеландські страви, приготовані по-новому. Незважаючи на моторошнуваті компоненти, ці страви вважаються смачною і здоровою їжею.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла