На курорті Плайя-Боніта відкриється Музей підводної археології

В Вересні 2014 року на курорту Плайя-Боніта (Playa Bonita), розташованому на південь від Кампече (Campeche), в 100 м від узбережжя однойменної затоки, розпочнуться роботи з організації першого в Мексиці Музею підводної археології (Museo de arqueologia subacuatica). Експонати цікавого виставкового майданчика будуть присвячені історії судноплавства і піратства біля берегів Центральної та Північної Америки.

Як і розважальний підводний музей в Канкуні, Museo de arqueologia subacuatica знаходиться на морському дні. За допомогою маски та іншого спорядження для сноркелінгу туристи зможуть побачити останки старовинних кораблів, знаряддя, що затонули й інші свідчення жорстоких битв поблизу мексиканського узбережжя. Ці експонати були зібрані вченими-дослідниками протягом декількох років спеціально для підводного музею.

Паралельно з водними розвагами всіх бажаючих в підводному музеї чекатиме цікава інтерактивна екскурсія, в ході якої можна буде дізнатися більше про ведення морських боїв, про артилерійські снарядах тих часів і про те, як здійснювалося судноплавство між Європою та Америкою в колоніальні часи.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла