Сальвадор

Сальвадор

Інформація про місто Сальвадор

Сальвадор (Salvador), це адміністративний центр штату Байя, третє за величиною місто Бразилії з населенням майже 3 мільйони жителів. Розташоване на атлантичному узбережжі, вважається одним з найбільших курортів країни. Засноване в 1549 році, в 16 – 17 століттях було найбільшим морським портом і до 1763 року було столицею Бразилії. Через Сальвадор вивозилося золото і срібло в Португалію та Італію. Саме тоді в місті були побудовані величні будівлі і прикрашені золотом собори. Мостові укладені не з простого кругляка, а з тесаного каменю. Всі архітектурні пам’ятки збережені до нашого часу, і занесені до списків всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Сальвадор був центром цукрової промисловості, тут працювало багато рабів – африканців, нині їхні нащадки зберігають свої традиції і культуру. Це проявляється насамперед у місцевій своєрідній кухні, з безліччю гострих соусів, і різних африканських свят, на які збираються багато туристів.

Загальна величина прекрасних пляжів Сальвадора близько 50 кілометрів, білосніжні, з високими кокосовими пальмами. Тут же розташовані готелі та курортні комплекси, ціни коливаються від 32 євро – Готель Посада Лагопрайя (Hotel-Pousada Lagoapraia), до 143 євро в шикарному Гран готелі Стелла Маріс (Gran Hotel Stella Maris Resort) за ніч.

Сальвадор ділиться на дві частини – верхнє місто в горах і нижнє місто, на березі моря. Між ними курсує підйомник Ласерда. З визначних пам’яток: варто відзначити екскурсію по нічному місту, в яку включений музичний вечір з вечерею в ресторані Солар ду Уньао (Solar do Unhao) – архітектурному комплексі будівлі 18 століття.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла