Розроблено новий проект для розвитку туризму на острові Coche

Острів Coche

З острова Маргарита на невеликий острів Коче, що знаходиться поруч буде прокладено новий туристичний маршрут. Ідея належить губернатору муніципалітету Вільяльба, до якого належить острів. Проект складається з декількох складових і спрямований на те, щоб іноземні та місцеві туристи воліли саме Коче серед інших островів, що оточують Маргариту. На сьогодні транспортне морське сполучення між островами складається з 12 пасажирських човнів, проте потік буде збільшений. Також планується створення кількох цікавих екскурсій в місті Вільяльба, відкриття нових готелів, ресторанів і організація морських розваг. Скоро на острів прибудуть декілька автобусів, спеціально призначених для розвезення туристів, і почнуться продажі спеціальних смарт-карт для поїздок в цих автобусах.

Острів Коче – відокремлене і красиве місце в кількох кілометрах від Маргарити. Тут сподобається і любителям дайвінгу (поряд з островом є мальовничий корраловий риф з безліччю мешканців), і кайт-серферам і просто шанувальникам неспішного пляжного відпочинку. Проблема острова – в його деякій “не розкрученості”, проблема якої, за твердженням губернатора Вільяльба, буде вирішена протягом 2013 року.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла