Швеція ввела прикордонний контроль

В даний час Швеція приймає більше біженців на душу населення, ніж будь-яка інша країна Євросоюзу. Шведський уряд побоюється, що країна досягла межі своїх можливостей з розміщення біженців і з сьогоднішнього дня вводить контроль на кордонах.

За прогнозами, цього року до Швеції прибудуть до 190 тисяч чоловік, що в два рази більше попереднього рекорду. За словами міністра внутрішніх справ Швеції Андерса Ігемана (Anders Ygeman), його країна “взяла на себе велику відповідальність за кризу біженців” і очікує, що інші країни також не повинні залишатися осторонь.

Міністр уточнив, що контроль насамперед буде здійснюватися на Ересуннський міст-тунелі, що розділяє Швецію і Данію, а також у портах, куди прибувають пороми. Паспортний прикордонний буде здійснюватися протягом 10 днів, і, при необхідності, дія цієї міри може бути продовжено ще на 20 днів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла