У Кракові з’явився пісяючий Ленін

У Кракові, на центральній площі Рональда Рейгана, з’явився пам’ятник кислотно-жовтого кольору, який зображає Леніна, який справляє малу нужду. Провокаційна скульптура отримала назву «Фонтан майбутнього».

Фонтан, очікувано, викликав суперечливі емоції у туристів і жителів польського міста: деякі поставилися до скульптури з гумором, інші ж були обурені і висловили свій протест. Деякі ж були проти появи пам’ятника Леніну в місті в будь-якому вигляді.

«Фонтан майбутнього» з’явився на площі Кракова в понеділок 9 червня і простоїть на цьому місці ще кілька днів, після чого переїде в парк перед театром Лазьня-Нова.

Класичний пам’ятник Леніну знаходився на центральній площі Кракова до 1989 р. Після багатотисячних антирадянських акцій протесту монумент був демонтований.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла