У Мексиці з’явився готель з труб

Унікальний готель спроектований дизайнерами компанії T3arc в Мексиці. Незвичайна назва «TuboHotel» цілком виправдана, адже готель споруджений із звичайних бетонних труб, хаотично розкиданих по території.

Величезною перевагою готелю є його місце розташування – мальовнича природа навколо як не можна підходить для романтики, медитації і усамітненого відпочинку далеко від міської суєти. Разом з тим, унікальний готель розташований всього в 2 км від популярних пляжів Рів’єра-Майя, стародавніх індіанських міст і мальовничих підземних озер, неподалік від міста Тулум. Міжнародний аеропорт Канкуна перебуває в 120 км від готелю.

20 номерів готелю хаотично розкидані на мальовничій території в 122 кв. м., в найбільш зручних для розташування місцях, без дотримання якої-небудь симетрії. Будівництво готелю зайняло всього 3 місяці.

Новий сучасний «трубчастий готель» може служити відмінною альтернативою для молодіжного або, популярного останнім часом, «екологічного» відпочинку. Величезні бетонні труби, встановлені на території TuboHotel готові послужити гостям, в якості комфортного і незвичайного розміщення на популярному мексиканському курорті.

Творці TuboHotel впевнені, що їх пропозиція буде затребувана серед підприємців, що піклуються про екологію, як, втім, і серед мандрівників, які шукають усамітнення і комфорт, що поєднуються з досить невеликим бюджетом для відпочинку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла