У ПАР можна покататися на страусі

У шести кілометрах від південноафриканського міста Оудсхорн знаходиться одна з найбільших страусиних ферм у світі під назвою Safari Ostrich Show Farm . Вона пропонує туристам незвичайну розвагу – страусине родео.

На фермі площею 1500 гектарів живуть близько 150 птахів різного віку в умовах , максимально наближених до природних , повідомляє About.com . Під час годинної екскурсії відвідувачам розкажуть про походження , анатомію й звички страусів і покажуть інкубатор , де вирощують пташенят. Всі бажаючі зможуть погодувати птахів з рук і повправлятися в висиджуванні яєць.

Кульмінація екскурсії , звичайно , поїздка на страусі , до якої допускаються тільки туристи вагою не більше 70 кг. Після короткого інструктажу відвідувачам видають робочу уніформу і пропонують осідлати птицю. Щоб страус не пручався , йому на голову накидають шматок тканини , а потім знімають , і той пускається бігти . Дуже важливо міцно тримати його за крила , а не за шию – це тільки лякає його і змушує нестися швидше. Найспритнішим їздцям вдається втриматися на страусі 5-10 хвилин , а потім працівники ферми допомагають їм зупинити птицю.

Після родео можна перепочити , випивши кави в місцевому ресторанчику , а також відвідати сувенірний магазин , де продаються розцяцьковані страусині яйця і , на жаль , вироби зі страусиної шкіри.

Екскурсії по фермі проходять щодня з 8:00 до 16:00. Вартість складає 80 південноафриканських рандів ($ 8 ) для дорослого і 40 південноафриканських рандів ($ 4 ) для дитини до 16 років.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла