Віза до Сирії

Щоб стати щасливим володарем сирійської візи, необхідно надати в консульство наступні документи:

Закордонний паспорт (з терміном дії не менше 6 місяців з моменту в’їзду в країну),

Дві недавні фотографії розміром 3 × 4 см, анкету,

Заповнену англійською мовою і підписану особисто заявником.

Також необхідно запрошення від сирійської турфірми із зазначенням маршруту, термінів і місця перебування туриста – або підтвердження броні готелю (надається оригінал або факс цих документів з печаткою та підписом відповідальної особи). У разі приватного візиту в країну знадобиться запрошення від приватної особи та копія паспорту запрошуючого.

Для оформлення транзитної візи необхідно надати такий же пакет документів, плюс квитки по всьому маршруту та їх копії, візу в країну кінцевого проходження (якщо така потрібна) і документи, що підтверджують необхідність транзиту. Запрошення у разі отримання транзитної візи не потрібно.

Діти, вписані в паспорт батьків, від оплати консульського збору звільняються. Стандартний термін оформлення візи – 1-3 робочих дні, але він може затягнутися, якщо документи подає незаміжня жінка у віці до 35 років, яка має намір відвідати Сирію без супроводу чоловіка (брата, батька). У таких випадках у імміграційних служб часом виникає підозра щодо «неблагопристойних цілей такого візиту».

Туристичну або транзитну візу можна отримати і безпосередньо після прибуття в країну, в аеропорту Дамаска, або на будь-якому наземному прикордонному переході з будь-якої з сусідніх країн (крім Ізраїлю, кордон з яком закритий). При проходженні прикордонного контролю треба заповнити імміграційну картку (на виїзді з Сирії її необхідно буде повернути), пред’явити закордонний паспорт, термін дії якого складає не менше шести місяців з моменту в’їзду в країну, і сплатити візовий збір у розмірі 20 USD. При собі в якості доказу мети поїздки (туризм або транзит) потрібно мати зворотні квитки або квитки по всьому маршруту, візу в країну кінцевого проходження (якщо передбачається транзит через Сирію), запрошення від сирійського тур агентства або приватної особи, або підтвердження броні готелю.

Туристам, що збираються отримати візу на кордоні, слід знати, що шанс отримати її дорівнює 9 з 10 для чоловіка, і 5 з 10 – для жінки. Краще не ризикувати зайвий раз і оформляти візу через посольство заздалегідь. Віза до Сирії ні за яких умов не видається особам, які мають у паспорті візи держави Ізраїль і будь-які ізраїльські відмітки, включаючи штамп про відмову в ізраїльській візі, штамп про виїзд з прикордонних з Ізраїлем пунктів (Акаба, міст короля Хусейна в Йорданії, Таба, Рафах і т. д.)

Митниця:

Ввезення і вивіз іноземної валюти обмежений сумою в 5000 USD. Якщо доларовий еквівалент ввезеної суми перевищує 2000 USD, гроші доведеться задекларувати. Вивіз місцевої валюти заборонений. Безмитно можна ввезти в країну 200 сигарет або 25 сигар або 250 гр тютюну, 0,57 л алкогольних напоїв, 30 гр духів для особистого використання, 0,5 л лосьйону і 0,5 л одеколону, предмети особистого користування, а також подарунки на суму до 250 SYP. Заборонено ввезення зброї та боєприпасів, наркотиків, відео-та друкованої продукції, що суперечить нормам. Аудіо-, відео-, теле-апаратуру та електронні прилади (не більше одного предмета кожного типу) необхідно внести в митну декларацію. На телевізори заповнюється окрема форма. Норма ввезення золота – 500 гр. Стільки ж золота можна вивезти з країни, але при цьому необхідно пред’явити квитанції про покупку. Квитанції також необхідні для вивозу килимів машинної роботи, предметів антикваріату, побутової техніки, кришталю і т. д., з яких у разі відсутності квитанції стягується податок у розмірі 10-25% від вартості товару. Не рекомендується ввезення в країну речей, які прямо або побічно вказують на відвідування Ізраїлю. Непотрібні запитання можуть викликати навіть знайдені в багажі газети з Ізраїлю, сувеніри з символікою країни або безневинний прапорець «I love Jerusalem».


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла