Японія

Приїхати і насолодитися пам’ятками Японії варто всім , кого вабить екзотична краса цієї острівної держави . Туристи, що побували в цій країні , завжди відзначають незвичайно трепетне ставлення японців до природи. Так , навіть у центрі великих мегаполісів можна побачити численні парки і сквери. Часто такі місця переводяться в ранг святинь , за якими доглядають мешканці прилеглих районів. Крім парків і заповідників в містах знаходяться численні храми , палаци та інші пам’ятки архітектури , які чудово збереглися незважаючи на свій солідний вік .

У Японії існує безліч звичаїв і ритуалів , аналогів яким немає в європейській культурі. Одним з яскравих прикладів подібних традицій можна вважати традиційну японську розвагу – полювання на Момідзі – і спостереження за таким явищем як цвітіння сакури. Цікаво , що слово « полювання» в японській мові має не тільки пряме значення , але і перекладається як « споглядання квітів і рослин».

З початком весни в Японії настає пора цвітіння сакури. Враховуючи , що країна витягнута з півночі на південь , сезон цвітіння сакури починається на острові Окінава і закінчується на острові Хоккайдо , на півночі.

Час цвітіння сакури збігається із Золотим тижнем – традиційними вихідними , коли японці відпочивають на природі , влаштовуючи пікніки просто під квітучими деревами.

Не меншою популярністю користується у жителів Країни висхідного сонця і сезон полювання на Момідзі . В цей час прийнято насолоджуватися красою осінніх дерев ( саме слово Момідзі перекладається як « червоний лист »). Сезон Момідзі розтягується приблизно на 1,5-2 місяці : він починається в жовтні на Хоккайдо і закінчується в другій половині листопада в Осаці та інших південних префектурах .

З усіх пам’яток Японії , мабуть , найбільш пізнаваною є гора Фудзі , висота якої становить майже 3,8 км . Фудзіяма – не тільки сама шанована святиня Країни висхідного сонця , але і один з найкрасивіших вулканів світу .

Улюбленим місцем у туристів , що приїжджають до Японії , вважається також острів Міядзіма . У його прибережних водах побудований прямо на палях у воді монастир , візитною карткою якого є Торіі Іцукусіма – величезні дерев’яні ворота які  також знаходяться у воді . Вони були зведені ще в 1875 році.

Багато визначних пам’яток Японії розташовані в районі Токіо – сучасній столиці держави . У самому центрі міста знаходиться величний Імператорський палац Коке , який був побудований за часів правління сьогунату Токегави . Щоб потрапити в палац , потрібно пройти через подвійний міст Нідзюбасі та вражаючі своєю пишністю ворота . Уздовж рову Імператорського палацу розташувалися два красивих парки Хігамі – Геен і Кітаномару .

З інших пам’яток Японії , що знаходяться в Токіо , варто відзначити Токійську телевізійну вежу , православний кафедральний собою Воскресіння Христового , Храм Тосегу , а також храм богині Каннон . Крім того , цікаво буде відвідати і Токійський національний музей , а також музей Едо – Токіо . Всього в 10 км від столиці знаходиться ще одна популярна серед туристів і місцевих жителів пам’ятка – токійський Діснейленд .

Багато хто з популярних пам’яток Японії знаходяться в місті Кіото , яке до 1868 року було столицею держави . Всього на його території розташовано більше 2000 храмів і монастирів , тут розбита безліч парків і скверів. У список головних визначних пам’яток Японії також входить Імператорський палац Госе .


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла