Знайти готель

Дата заїзду

calendar

Дата виїзду

calendar

Музей катафалків в Барселоні

Музей катафалків в Барселоні пропонує своїм відвідувачам побачити найвишуканіші транспортні засоби для перевезення трупів. Колись було сказано , що вся історія людства заснована на тому , що наші предки залишили нам у спадок .

Іспанія

Прокоментуй!

Слідами Дон Кіхота: знамениті вітряні млини в Ла-Манчі

Чи пам’ятаєте ви знаменитого і злегка наївного літературного героя на ім’я Дон Кіхот , який любив битися з вітряками? Напевно цей добродушний персонаж який вже давно став класикою твору Мігеля де Сервантеса

Іспанія

Прокоментуй!

Парк Орлів: відпочинок серед хижаків

Гідне місце в списку популярних парків Тенерифу займає Парк Орлів , який ще називають Джунглі Парк . Завдяки своїй головній « родзинці» – чудовій колекції хижих птахів , які не просто сидять у клітках , але ще

Іспанія

Прокоментуй!

Кастельфольіт-де-ла-Рока: містечко, утворене за допомогою стихії

Дивним місцем, яке розташоване в північно-східній Каталонії , є гірське поселення Кастельфольіт-де-ла-Рока. Цей невеликий населений пункт

Іспанія

Прокоментуй!

Іспанія, найцікавіше

Іспанія – це один з найголовніших культурних та туристичних центрів Європи. Щорічно сюди приїжджають мільйони туристів , що б подивитися на безліч різних архітектурних пам’яток Іспанії . Крім того , Іспанія славитися своїми численними пляжами і курортами.

Іспанія

Прокоментуй!

Незвичайна Каталонія

Всі, хто зважився податися до Іспанії на відпочинок , на курорт , а потрапляє в Каталонію , то навіть не може здогадатися , що сама Каталонія – це не зовсім Італія . І якщо зупинитися в маленькому , затишному містечку Тосса де Мар

Іспанія

Прокоментуй!

Барселона – собор фантазій

У Барселоні є будівля, яку з незначними перервами зводять вже більше століття . Йдеться про закладений в 1882 році грандіозний Собор Святого Сімейства .

“Чи то людина грає в Бога , створюючи

Іспанія

Прокоментуй!

Острів Ібіца – рай на землі

Острів Ібіца, який багато визнають раєм на землі, розташовується в Середземному морі, приблизно на відстані дев’яноста кілометрів від континенту. Цей острів входить до архіпелагу Балеарських островів. Вже досить давно Ібіца є міжнародним курортом.

Іспанія

Прокоментуй!

Майорка

Майорка

Острів Майорка знаходиться в Середземному морі і входить до складу Балеарських островів. Належить цей острів Іспанії. Його загальна площа складає 3640, 16 кв. км, а кількість проживаючих тут людей на сьогоднішній день досягла цифри 771 821.

Іспанія

Прокоментуй!

Замок Коломарес – шедевр в пам’ять Христофору Колумбу

Замок Коломарес

Поєднання візантійського, римського, готичного та інших стилів архітектури тісно переплітається в дивовижному замку Коломарес, який знаходиться в іспанському місті Бенальмадена. Цей унікальний пам’ятник – світла данина пошани досліднику Христофору Колумбу.

Іспанія

Прокоментуй!

Сторінка 1 з 212
Єдина Країна! Единая Страна!