Музей Пабло Пікассо: безцінна колекція творів сучасного мистецтва

На даний момент в Іспанії діє близько шести музеїв, присвячених життю і творчості одного з найвидатніших художників XX століття Пабло Пікассо. Музей в районі єврейського кварталу Малаги, де й народився Пабло Пікассо, охоплює всі етапи творчості іспанського художника: від «блакитного періоду» до сюрреалізму.

Палац Буенавіста, в стінах якого сьогодні знаходиться колекція робіт Пікассо, раніше був резиденцією короля Дієго де Касалья. Зведення прекрасного пам’ятника архітектури було приурочено до п’ятдесятиліття відвоювання Малаги. З тих пір палац Буенавіста ні одного разу міняв власників, і лише в 2003 році він стає музеєм Пабло Пікассо.

Колекція музею охоплює більшу частину творчого доробка художника, яка включає близько двохсот картин. Поступово вивчаючи роботи Пікассо, не можна не помітити його художнє зростання, його прагнення підкорювати нові вершини і проявляти себе в зовсім нових художніх напрямках. Справжньою перлиною колекції прийнято вважати портрет російської балерини Ольги Хохлової, яка була дружиною Пікассо.

Більшу частину робіт музею передали рідні художника. Зокрема, безліч картин зі своєї особистої колекції віддав музею онук Пабло Пікассо. Примітно, що всі полотна, що знаходяться у стінах музею, оцінюються експертами в більш ніж сто мільйонів євро.

Музей Пабло Пікассо в єврейському кварталі вважається однією з найяскравіших пам’яток Іспанії. Відвідувати його можна в будь-який день тижня, при цьому для дітей до 13 років вхід є безкоштовним.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла