Намюр

Інформація про місто Намюр

Там, де зливаються річки Маас (Meuse) і Самбр (Sambre), блищать під блакитним небом архітектурні шедеври минулого, які належать вишуканому місту з буржуазною зовнішністю – столиці провінції Намюр, Валлонії. Місто, як і провінція, називається Намюр (Namur). Воно було засноване римлянами, які вигнали звідси перших господарів місцевості, кельтів. Сталося це приблизно за півстоліття до Різдва Христового.

Намюр неодноразово ставав об’єктом нападів – в минулі століття його брали штурмом Вільгельм III Оранський і король Франції Людовик XIV, а в роки другої світової війни місто було мішенню німецьких бомбардувальників.

Переживши всі ці негаразди, Намюр не втратив своєї чарівності. Це місто, з великим числом пішохідних вулиць, потопає в зелені. Щоб познайомитися з його визначними пам’ятками, можна прогулятися пішки. Особливо привабливий історичний центр, де розташовані Собор св Обен, церква St Loup, музей Trésor d’Oignies. Але, мабуть, найцікавіше у Намюрі – цитадель, свідок подій далеких часів.

Цитадель (фортеця) була побудована в III-IV століттях: римляни подбали про те, щоб захищатися від войовничих германських племен. Поступово стіни стали руїнами, і в X столітті граф Намюра наказав звести тут дерев’яну вежу, а потім,  між 1235 і 1245 роками був побудований Кам’яний замок.

Завершив будівництво цитаделі Карл V Габсбург. Сьогодні тут розташовується Парфюмерія Guy Delforge. Ця майстерня відкрита для відвідувань: бажаючі можуть спостерігати за різними стадіями виготовлення парфумів.

Намюр – місто сучасне: відпочити і принести собі задоволення можна в кафе, ресторанах і бутіках, яких тут досить багато. На вулиці Rue des Carmes знаходяться два великих кінотеатри.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла