Чорногорія – перлина Балкан

Розташована на південному сході Європи, територія сучасного Балканського півострова омивається водами шести морів – Егейського моря, Адріатики, Чорного моря, Середземного, Іонічного і Мармурового морів. Через таку велику кількість водних ресурсів і наявності оригінального рельєфу і рослинності територія країн – Албанії, Болгарії, Чорногорії, Словенії, Румунії, Хорватії та інших держав, розташованих на Балканах, щорічно перетворюється на місце паломництва туристів зі всього світу.

Клімат на даній території вельми м’який. Помірно-континентальний у центральних та океанічний в північно-західних районах. Температура повітря влітку зазвичай знаходиться в межах 22-26 градусів, що дозволяє комфортно відпочивати і не страждати від спеки. Взимку ж температура не впаде нижче 1 градуса Цельсія, а в гористій місцевості – нижче 5. У горах зазвичай випадає багато снігу, що робить країни Балканського півострова відмінним місцем для зимової відпустки, особливо в цьому плані цінується Чорногорія.

Чорногорія – це країна, яку лорд Байрон порівнював з пригорщею перлів, висипаних з небес на щедру балканську землю. Через що має дуже вдале географічне положення, вона вважалася і донині продовжує вважатися однією з найпопулярніших країн, відвідуваних туристами.

У чималому ступені популярності даного туристичного напрямку посприяло те, що культура, побут, традиції та історія Чорногорії, так чи інакше, багато в чому схожі з нашою. Додаткову вагу в очах тих, хто вибирає тури до Чорногорії, має той факт, що клімат в даній частині Балканського півострова, омивається водами Південної Адріатики, яка відрізняється особливою м’якістю.

У Чорногорії переважаюча кількість сонячних днів у році, а відсутність примх погоди, значних вітрів і штормів робить курорти даної держави прекрасним місцем для сімейного відпочинку з маленькими дітьми.

Чорногорія, відпочинок на морських курортах якою користується високим попитом у літній сезон, приваблює туристів найчистішої і прозорою морською водою, кілометрами бездоганно-білих пляжів, загальне число яких у державі перевищує сто сімнадцять штук і займає більше третини всієї протяжності морського кордону Чорногорії.

Пляжі на курортах даної держави зазвичай піщані або галькові-піщані. Галька дрібна, що не більше рисового зернятка, тому ходити по ній зручно, і вона не доставляє дискомфорт під час відпочинку. Серед усіх пляжів Чорногорії своєю красою особливо виділяється пляж Бечічі, що отримав в шістдесятих роках статус самого красивого і комфортабельного пляжу Європи.

На території країни також розташований глибокий каньйон, який є другим за величиною і глибиною, після знаменитого американського каньйону Колорадо. Чорногорський каньйон проліг вздовж русла річки Тара, чистота вод та краса берегів якої визначила її до списку об’єктів, що охороняються ЮНЕСКО на території сучасних Балкан.

Найзначніша святиня країни – монастир Острог. Також заслуговують на увагу Скадарське озеро – найбільше озеро на Балканах, національний заповідник Дурмітор, що охороняється ЮНЕСКО, найдавніше місто Котор і Бококоторська бухта, а також багато інших визначних пам’яток, відвідування яких не залишить байдужим навіть найвибагливішого мандрівника. Ласкаво просимо до Чорногорії – в справжній туристичний рай!


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла