Кінетичний театр «Шарманка»: світ механічних створінь

Поєднуючи автоматику , яскраві кольори і атмосферний звуковий супровід в одному поданні , кінетичний театр « Шарманка » показує історичні розповіді у фантастичній і часто страхітливій ​​інтерпретації.

Вражаючий кінетичний театр демонструє праці Едуарда Берсудського , російського механіка і скульптура. Під керівництвом директора театру Тетяні Янковської в стінах « Шарманки » глядачі постійно спостерігають театральну фантасмагорію , під час якої механізми Берсудського під моторошну музику розповідають про похмуре минуле комуністичної Росії . Як тільки хитромудрі деталі пробуджують до життя мініатюрну кількість крихітних монстрів і машина заводитися , величезний механізм починає свою роботу і перед очима глядачів відбувається яскрава вистава . Кожна зроблена нашвидкуруч вежа і фантастичні дирижаблі – це маленький світ , який існує сам по собі.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла