Підводний музей Тарханкут

Підводний музей Тарханкут мало хто включає в офіційні туристичні маршрути по Криму , але проте так звану « алею вождів» багато хто вважає однією з найбільш пам’ятних пам’яток Кримського півострова. Будучи відкритим ще 15 років тому , музей пишається своєю колекцією бюстів соціалістичних лідерів та інших відомих діячів часів СРСР.

Творцем музею Тарханкут вважається Володимир Броуменський , уродженець Донецька , улюбленим заняттям якого було пірнання з аквалангом. Керівник клубу водолазів «Нептун » одного разу за власною ініціативою встановив бюст Леніна на кримському узбережжі , але через деякий час виявив, що у статуї була відбита голова. Тоді Броуменський вирішив , що під водою вождю буде спокійніше. Правда , на одному бюсті Ілліча він не зупинився , встановлюючи нові статуї і залучаючи у свою команду нових людей.

Захоронені під водою бюсти покірно вишикувалися в ряд на кам’яних п’єдесталах . На даний момент « алея вождів » налічує більш ніж 50 бюстів , які були розділені на дві секції : «вожді Жовтневої революції » і « класики кіно і літератури». Варто відзначити , що організатори не збираються зупинятися і готові додавати в підводний музей Тарханкут нові монументи.

Романтичний і містичний мис Тарханкут є крайньою точкою Кримського півострова. Тут за гарячим і вологим степом плавно починають вимальовуватися приголомшливі пейзажі Чорного моря , прозорі води якого дозволяють розглядати « алею вождів » навіть над поверхнею води.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла