На туристів у Кенії полюють сомалійські пірати

Національний парк Амбоселі

Вдруге за 3 тижні сомалійські пірати викрали туристку з території Кенії. Нова жертва – 66-літня громадянка Франції. У неї рак.

Жінку викрали з котеджу на острові Манда, де вона відпочивала зі своїм другом-кенійцем. Шестеро піратів увірвалися туди і, погрожуючи зброєю, забрали француженку. За словами свідка викрадення, нападники не відволікалися на грабунок, їх цікавила лише іноземка:

“Я хотів поранити ножем одного з них, який був ближче до мене. Саме він намагався застрелити мене, коли я проходив біля вікна”.

За просуванням піратів вглиб сомалійської території стежать з повітря кенійські сили безпеки, однак наразі не можуть визволити жінку.

“Це новий вид злочинів, коли пірати шукають своїх жертв на узбережжі. Ми вважаємо, це через те, що моряки навчилися захищати свої суда від нападів. Тепер захопити судно не так легко. А туристи залишаються легкою здобиччю”, – зазначив речник кенійської поліції.

Сомалійські пірати дуже добре координують свої дії. Серед них є як звичайні рибалки, так і колишні військові та інженери, що розуміються на навігаційному обладнанні.

Боротьбу з піратами на морі здійснюють військово-морські місії Євросоюзу та НАТО.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла