Херцег-Нові

Херцег-Нові

Інформація про місто Херцег-Нові

Херцег-Нові (Herceg Novi) – місто в Чорногорії, недалеко від кордону з Боснією і Герцеговиною та Хорватією, в 70 км від ділової столиці країни, міста Подгориця. Розташований в мальовничій Бока-Которській бухті, біля підніжжя гори Орьен, місто є частиною Бока-Которської Рів’єри, однієї  з перлин чорногорського узбережжя. Приблизно в 30 км від Херцег-Нові знаходяться два великих міжнародних аеропорти – Дубровник в Хорватії і Тіват в Чорногорії.

Херцег-Нові здавна відомий не тільки як місце пляжного відпочинку, але і як популярний бальнеологічний курорт. Гуляючи вздовж пляжу, можна дійти до розташованого поблизу невеликого курортного містечка Ігало, відомого по всій Європі своїми цілющими грязями і мінеральними водами – тут знаходиться Інститут фізіотерапії та реабілітації ім. Мілошевича, популярний бальнеологічний і грязьовий лікувальний центр. Також недалеко від Херцег-Нові розмістився і відомий в Чорногорії бальнеологічний курорт «Ігальско Блато».

У Херцег-Нові зберігся абсолютно чарівний історичний центр. Спускаючись з досить крутого пагорба, його вузькі вулиці приводять прямо до берега моря. Гордістю Херцег-Нові є його Морська фортеця (Forte Mare), побудована ще в 1382, Кривава вежа часів турецької окупації, Годинна башта, залишена після себе австрійцями в 19 столітті, і церква Св. Михайла Архангела яка знаходиться на площі Белавіста. Невеликі площі, численні сходинки, православні та католицькі церкви, маленькі кафе і магазинчики – прогулянка по цьому мальовничому місці доставить велике задоволення.

У Херцег-Нові є безліч можливостей для занять спортом. Близькість гір робить це місто популярним у любителів альпінізму – в місті діє альпіністський клуб. Працює також і центр водних видів спорту, тенісний центр, а також клуб водного поло – один з найстаріших в Чорногорії. Велика розмаїтість готелів та приватних апартаментів Херцег-Нові готові прийняти численних гостей


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла