Що не треба робити в готельному номері?

Портал The Independent Traveller представив статтю, що не потрібно робити в номері готелю, щоб не отримати додаткові проблеми на відпочинку.

1.Не варто спиратися ліктем на вікна. Так, насправді. У червні 2011 року з вікна готелю в Міннесоті випала 2-річна дівчинка. А на тому ж тижні W Hotel в Остіні довелося закрити на кілька днів у зв’язку з тим, що почало випадати скло з балконних рам. Трохи пізніше в штаті Небраска ще один постоялець готелю потрапив до лікарні з тієї ж причини – сперся на вікно.

2. Не варто відкривати і розглядати пляшки в міні-барі, навіть якщо ви тільки подивитеся і поставите їх назад. Деякі готелі оснащують міні-бари сенсорами, які фіксують рух. В результаті, при виселенні з готелю доведеться оплатити зайвий рахунок або довго лаятися, доводячи, що ви тільки подивилися, але не пили.

3.Не треба пити зі склянок, які знаходяться в номері, або попередньо їх треба гарненько помити. Прибиральники номера можуть помити стакани очищувачем для вікон, або однієї і тієї ж губкою, якою вони мили весь санвузол.

4.Не варто користуватися Wi-Fi, заходячи в свій аккаунт. Те, що здається безкоштовним Wi-Fi, може виявитися підставою хакерів, які живуть неподалік.

5.Небезпечно говорити номер своєї кімнати, особливо жінкам, подорожуючим на самоті.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла