В Україні заборонили проносити будь-які рідини в літак

В українських аеропортах пасажирам заборонили проносити в ручній поклажі на борт літака будь-які рідини .

Нові обмеження поширюються на пасажирів які вилітають в міста Росії , повідомили в аеропорту Бориспіль. Підставою для введення нових правил провезення рідин стала « телеграма Державіаслужби України з посиланням на інформацію від авіаційних властей Росії» , уточнюється в повідомленні Борисполя.

Як довго будуть діяти обмеження , не уточнюється. В основних аеропортах України зараз існують єдині зони контролю для пасажирів, що вилітають . Таким чином , співробітники служби безпеки повинні будуть фільтрувати пасажирів , які відправляються в Росію, і проводити їх контроль за новими правилами.

Втім, оскільки іншим пасажирам не заборонено проносити в ручній поклажі ємності об’ємом до 100 мл , вони можуть передати їх слідуючим у російські аеропорти вже після проходження контролю .

На початку січня в Росії заборонили провезення будь-яких рідин в ручній поклажі для забезпечення безпеки на авіатранспорті в період проведення Олімпіади в Сочі. Потім аналогічні правила ввів Узбекистан . ЄС же навпаки почав поступову лібералізацію правил провезення рідин в салоні літаків.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла