Череп Святого Валентина: таємнича реліквія базиліки Санта-Марія-ін-Космедін

Головною реліквією римської церкви Санта -Марія -ін- Космедін є череп Святого Валентина , покровителя всіх закоханих. Череп володаря сердець приваблює безліч туристів з усіх куточків планети , роблячи Санта -Марія -ін- Космедін однією з найяскравіших пам’яток італійської столиці .

Череп Святого Валентина , що знаходиться в стінах оточеної квітами базиліки , можна побачити під її вівтарем. Ідентифікувати його власника як покровителя всіх закоханих допоміг відповідний напис на лобі.

Здавалося б , ми знаємо точно , кому належить знаменитий череп , але на ділі все набагато складніше. Насамперед , історія знає декілька ранньохристиянських святих мучеників з ім’ям Святий Валентин . Також пройшло приблизно 1500 років з моменту їх смерті , поки вчені вікторіанської епохи з великим ентузіазмом почали маркувати і розподіляти знайдені органи і частини тіла. І нарешті , на даний момент вченим відомо не менше десяти можливих місць зберігання реліквії.

Те , ким же насправді був Святий Валентин і чи відповідав його реальний образ численним розповідям , вченим встановити не вдалося. Археологи з’ясували , що як мінімум двоє чоловіків з ім’ям Валентин були поховані в Італії в III ст. уздовж Фламінієвої дороги. Про Святого Валентина вперше стало відомо в 496 році , коли Папа Геласій I зробив 14 лютого святковим днем , який, власне , і присвячений цьому святому мученику . Сьогодні, мабуть , кожен знає про Святого Валентина , як про людину , яка допомагала християнським парам одружуватися в таємниці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла