Надзвичайний парк «Італія в мініатюрі»

Парк розваг «Італія в мініатюрі» – це один з найбільш незвичайних тематичних парків, розташований в курортному містечку Ріміні і який знайомить відвідувачів з унікальним історичним, архітектурною і культурною спадщиною Італії. Тільки тут весь «італійський чобіт» можна обійти пішки за пару годин і побачити всі головні визначні пам’ятки країни.

Парк був заснований в 1970-му році, і з тих пір його щорічно відвідує близько півмільйона туристів. На його території розташовано 270 репродукцій архітектурних чудес «Бель Паезе», як називають Італію в Європі, створених з максимальною точністю і ретельністю. А ще тут є понад п’ять тисяч мініатюрних дерев, які відтворюють флору країни та надають парку особливу привабливість.

У 2011-му році – році 150-річного ювілею з дня об’єднання Італії – кожен день в парку піднімався національний прапор. З цього ж приводу було розроблено десять нових навчальних маршрутів, що розповідають про епоху Відродження і епохи Рісорджіменто – об’єднання країни. Крім цього були відкриті нові секції: «Pappamondo» з різнокольоровими тропічними папугами ара та какаду і «YouMini», в якій за допомогою лазерного сканера можна створити 3D модель самого себе в мініатюрі, а потім відлити її, використовуючи алюмінієву пудру і нейлон.

Різні атракціони парку можуть задовольнити смакам самої вимогливої публіки. Дітям сподобається інтерактивна дайв-школа, в якій можна дізнатися про техніку безпечного підводного занурення і навіть отримати справжню ліцензію дайвера. Любителям здійснювати відкриття і вивчати секрети нашого світу варто відвідати «Science Fun Fair», де працює інтерактивна лабораторія. Ну а шанувальникам пригод пряма дорога до спуску на каное або стрибків на «Sling Shot» заввишки в 55 метрів! На атракціоні «Cannonacqua», що представляє собою репродукцію фортеці Малатести в масштабі 1:3, розгортається справжня водна баталія за участю дюжини водних гармат, які повинні відобразити середньовічну атаку. У парку також можна «пропливти» на гондолі по Великому каналу Венеції і зустріти Казанову на площі Сан Марко. Саме репродукція Венеції в масштабі 1:5 є однією з найпопулярніших в «Італії в мініатюрі».

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла