Lumphini Park: культурна пам’ятка Бангкока

Жителі Таїланду завжди славилися своїм будівельним мистецтвом і чудовими садами , які служили прикрасою практично всіх палацових комплексів . Тайці і в наш час небайдужі до квітів і різної зелені . У їхніх містах розташовується безліч різних парків , вражаючих відвідувачів своєю красою , доглянутістю та шаленою фантазією ландшафтних дизайнерів.

Однією з таких яскравих культурних пам’яток Бангкока є парковий комплекс Lumpini Park , який знаходиться неподалік від Dusit Hotel . Засновником цього мальовничого куточка Таїланду вважається король Рама IV , який виділив в 1925 році кошти на створення парку , який би став улюбленим місцем відпочинку для городян.

Своєю назвою парк Lumpini зобов’язаний місцю в Непалі , де , якщо вірити древнім літописам , народився Будда. Недалеко від центрального входу в парковий комплекс височить статуя короля Рами IV , якого досі шанують в Таїланді за його заслуги перед державою.

Загальна площа сучасного Lumpini парку дорівнює п’ятдесяти семи гектарам , тут можна чудово провести час на тенісних кортах , на бігових доріжках , а також на численних острівцях , де розташовані спортивні тренажери.

Відвідувачі парку можуть насолодитися красою двох озер , а також садом , де зібрана унікальна колекція пальм. Не обійшли увагою творці парку і малюків, для них обладнані дитячі майданчики.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла