Мінводи або пивні SPA?

Чехія – це, звичайно, Карлові Вари, бренд, відомий на весь світ. Про цілющі води цього курорту не чув лише глухий від народження. Це єдине на всій планеті місце, мінеральні та термальні джерела якого за своїми властивостями та складом максимально наближені до потреб організму і сумісні з ним. Особливо ефективно води діють у випадках захворювань шлунково-кишкової системи та опорно-рухового апарату.

Карлові Вари – це не тільки корисно, але й красиво. Якщо води зціляють тіло, то архітектура здравниці благотворно впливає на душу людини. Від суєти мегаполісів прекрасно виліковують прогулянки вздовж розкішних колонад з широкими арками, прикрашеними мереживами ліпнини і кування та екскурсії до мініатюрних замків з загостреними дахами. Дихання перехоплює від приголомшливих панорам, що відкриваються з оглядових майданчиків, до яких ведуть білосніжні монументальні сходи. А як приємно посидіти в тіні дерев в затишних альтанках-ротонда.

Альтернатива Карлових Варів – містечко Чодово Плану. Тут на пивоварному заводі в 2006 році відкрився перший в світі пивний SPA-центр. Поки французи купалися в шампанському, чехи не губилися і наповнили ванни освіжаючим Златопраменом. А тепер вони заповнюють темним пивом цілі басейни і пропонують поніжитися в них усім бажаючим. Більше того, тепер в Чехії можна придбати і пивну косметику. Тепер вам не варто ламати голову, що подарувати друзям: дамам пиво в тюбиках, чоловікам в класичній тарі.

А ось місто Брно славиться не тільки курортами. У другому за величиною і значущістю місті Чехії в Брно кипить активне культурне життя. Театральні прем’єри, концерти європейських зірок, виставки відомих художників – все це зробить ваш відпочинок ще більш насиченим. Найцікавішими місцями тут є музей циганської культури, замок Шпільберк, собор Святих Петра і Павла, церква Капуцин, Вілла Тугендхат і стара ратуша. А ще в Брно працює дивний музей – експозиція сушених людських трупів …

Так, Чехія деколи бентежить. Іноді лякає. Але частіше радує і тішить. Завжди обдаровує багатством фарб і емоцій, збагачує духовно. Та, що розповідати, подивіться самі і в усьому переконаєтеся. А ми від усієї душі побажаємо вам приємного і насиченого відпочинку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла