Музей віскі Оскара Геца: історія популярної випивки

Якщо є місце на планеті, яке можна назвати столицею бурбона (американського віскі), то це безперечно буде місто Бардстоун (штат Кентуккі). Про історію віскі і його п’янкої слави, починаючи з колоніальних часів і закінчуючи сучасністю, можна дізнатися в місцевому музеї віскі Оскара Геца.

Оскар Гетц, виробник спиртних напоїв з Чикаго, був любителем і колекціонером віскі. Після придбання старого лікеро-горілчаного заводу в Бардстоуні в 1957 році, він почав наповнювати його цінними експонатами зі свого музею. Незабаром завод перетворився на приватний музей Гетца. Для нього навіть замовили акваріум, який, звичайно, наповнили водою, а не випивкою. Але в старі часи “сухого закону” плоскі пляшки з віскі надійно ховалися в товстий шар грунту на дні акваріумів.

Очевидно, не настільки зачарована історією випивки місіс Гетц, наполягала на тому, щоб її чоловік позбувся колекції віскі. Однак Оскар заплатив міській владі, щоб відреставрувати 200-річну семінарію і використовувати її як новий музей. Незадовго після того, як музей був завершений, Оскар Гетц пішов з життя. Сім’я Гетца, на щастя, не закинула музей і зробила його безкоштовним для всіх бажаючих розділити любов Оскара до американського віскі. Сьогодні музей віскі Оскара Гетца є популярною міською визначною пам’яткою, і безліч туристів приходять сюди, щоб познайомиться ближче з історією виготовлення цього спиртного напою.

Музей охоплює майже всю історію американського віскі: рідкісні документи, фотографії, виставки артефактів. У музеї можна також ознайомитися з найбільш ранніми сортами бурбона, коли всесвітньо відомий напій більше нагадував звичайний самогон. І, звичайно ж, в стінах музею знайшлося місце для експонатів і документів часів антиалкогольної кампанії.

Як відомо, віскі – це універсальний напій, який можуть пити як представники інтелігенції, так і волоцюги. Віскі, як одночасно елемент елітарної і масової культури, якраз і розглядав Оскар Гетц.

Деякі рідкісні, а часом і безцінні пляшки віскі можна купити для своєї колекції. Але розпивати спиртне прямо в музеї мандрівникам заборонено, адже у музею Оскара Гетца немає алкогольної ліцензії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла