Острів Готланд, прекрасне місце для відпочинку в Швеції

Острів Готланд

Шведський острів Готланд завжди привертав увагу не лише місцевих жителів, але і інтернаціональних туристів. Захоплюючий  регіон має в своєму розташуванні величезний пляж, де пропонується широкий вибір активного відпочинку, а також безліч культурних та природних місць, які приваблюють туристів на цей дивовижний острів.

Першим ділом, подорожуючі обов’язково повинні потрапити в печеру Люммелунда. Це природне диво знаходиться недалеко від берега і дозволяє гостям досліджувати милі сталактитів і інші підземні світи. Майте на увазі, що вам може знадобитися пара хороших гумових чобіт, тому що велика частина наземних покриттів тут волога, або взагалі покрита водою.

В 12-13 століттях навколо Готланда немов дикі квіти виростали середньовічні церкви. Одна з них знаходиться в Вісбю (Visby), церква Св. Марії (St. Maria Kyrka), з усіх вона збереглася найкращим чином, а тому ви можете побачити її приголомшливу архітектуру, і унікально спроектовану кафедру.

Цікаво знати, що все місто Вісбю було внесене ЮНЕСКО в список пам’ятників Світової спадщини, за збереження його середньовічних характеристик. І якщо ви вже потрапите в це місто, обов’язково спробуйте традиційні історичні кулінарні делікатеси.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла