Парк Едвенчаленд

У числі яскравих пам’яток Сполучених Штатів Америки знаходиться Едвенчаленд – сімейний парк розваг. На людній вулиці Лонг Айленда він з’явився саме в той час, коли це місто завойовувало свою популярність.

Ідея про його створення належить Елвіну Коену і Хербу Будіну. Першим, на території парку, яка нині належить парковому комплексу Adventureland, з’явився ресторан, а трохи пізніше були відкриті кілька атракціонів і майданчик для любителів гри в міні-гольф. Подібне задоволення тоді, в 1962 році, обійшлося в один мільйон доларів.

Мине кілька років і в парку, який вже буде користуватися неймовірною популярністю, додасться ще більше десятка різних атракціонів. Adventureland стане прекрасною альтернативою Діснейленду. І хоча в ньому не побачиш Мікі-Мауса, зате він може похвалитися найбільш захоплюючими американськими гірками, в числі яких і водні, а також екстремальними атракціонами, наявністю «будинку страху» і величезною кількістю ігрових автоматів.

Зробити парк ще більш привабливим для туристів вдасться його новому власникові Віллі Міллеру, який придбає його після вдалої угоди в 1977 році. Під його керівництвом парк з першого ж сезону почне приносити значно більше прибутку, ніж зазвичай.

У 1987 році парк знову набуває нового господаря. Тепер ним стає Тоні Джентіле.

Сьогодні на території парку, вхід в який, до речі, безкоштовний, багато ресторанів і сувенірних магазинів, в яких можна прикупити що-небудь на пам’ять про чудовий відпочинок.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла