Печера кажанів в національному парку Кхауяй

Подібно тіні , хмара з нескінченної кількості чорних обрисів стрімко прямує назустріч сутінків. Так, це кажани , які тисячами збираються на нічне полювання за комахами в національному парку Кхауяй , що на сході Таїланду.

Печери парку Кхауяй стали прекрасним притулком для десятків тисяч кажанів. Як вже говорилося , головним продуктом їхнього харчування є комахи , які є небажаними гостями в цьому аграрному районі Таїланду. З’їдаючи величезна кількість комах , кажани відіграють важливу роль у боротьбі з шкідниками , за що знаходяться в пошані у місцевого населення і навіть священиків. В одній з печер була встановлена ​​статуя Будди в позі Лотоса , яку туристи можуть розглядати серед чорнильної темряви і сотень кажанів , які тісняться над головою тайського божества.

Печери з летючими мишами , які стали однією з яскравих пам’яток Таїланду , знаходяться на в’їзді в парк Кхауяй . За захоплюючою ходою кажанів можна спостерігати після настання сутінків , і триває вона годинами , поки остання летюча миша не проникне в печеру.

Нагадаємо , що парк Кхауяй , заснований ще в 1962 році, є другим за величиною національним парком на території Таїланду. Розміщений він в чотирьох годинах їзди від Бангкока , але та маса емоцій , яку відчувають мандрівники при відвідуванні парку Кхауяй і , безпосередньо , печер з летючими мишами , варто тривалої поїздки.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла