Перехід через Альпи, не встаючи з дивана

Якщо ви віддаєте перевагу сидіти вдома, але все ж сподіваєтеся рано чи пізно побачити Альпи, можете відправитися туди віртуально з сайтом який покаже всі визначні пам’ятки Альп, які можуть там запропонувати туристу. Автори сайту запевняють, що вони пішли значно далі, ніж Google Street View з його панорамами.

Для досягнення ефекту присутності автори сайту використовували реальні кадри з походів у гори в HD. Всього є 10 етапів переходу, які охоплюють всі 130 км туристичних маршрутів від швейцарського міста Тузіс до італійського Тірано.

Сайт пропонує пересування з тією ж швидкістю, з якою рухається за маршрутом звичайна людина, так що перегляд усіх визначних місць займе декілька днів, однак ви можете перескакувати на найкращі види з гірського хребта. У цьому випадку подорож відніме всього кілька годин. Зйомки велися в повній тиші, тому ви будете відчувати себе в горах, де чутні тільки звуки природи. Посилання на сайт: WebWandern.ch.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла