Слідами Дон Кіхота: знамениті вітряні млини в Ла-Манчі

Чи пам’ятаєте ви знаменитого і злегка наївного літературного героя на ім’я Дон Кіхот , який любив битися з вітряками? Напевно цей добродушний персонаж який вже давно став класикою твору Мігеля де Сервантеса залишив після прочитання книги тільки найприємніші враження.

В Іспанії , яка є батьківщиною безсмертного роману про пригоди хитромудрого ідальго , Дон Кіхота буквально обожнюють. У 2005 році тут навіть був створений туристичний маршрут, що проходить місцями бойової слави Сумного Лицаря , і одним з найбільш цікавих пунктів у ньому є знаменитий Мірошницький комплекс на Кріптанських полях , що розмістився на пагорбі в Ла-Манчі , неподалік від міста Толедо.

Особливістю цих млинів є не тільки їх увічнення в літературі , а й досить поважний вік – перші згадки про них почали зустрічатися понад п’ятсот років тому. Правда , велика частина цих колоритних споруд свого часу була зруйнована, і заново відбудована вже в ХХ столітті.

Млини вже давно не функціонують і служать , швидше , символом тутешніх місць. Хоча деякі з них іноді , все-таки , приводяться в рух – в основному це відбувається кілька разів на рік під час проведення свят і фестивалів. Крім того , на Горі Млинів є й такі вітряки , які досі здатні перемелювати зерна в борошно – і це вигідно відрізняє їх від інших споруд музейного типу в світі .

Цікаво , що кожний тутешній млин має своє ім’я – тут є , наприклад , « Санчо » і « Дульсінея » , що зайвий раз нагадує мандрівникам про знаменитий роман . Всередині одного з « величезних велетнів» , за яких вважав млини Дон Кіхот , знаходиться інфо-центр , де можна дізнатися подробиці про цю пам’ятку Іспанії.

Відвідання цього пункту «Дороги Дон Кіхота» абсолютно безкоштовне , а автомобільна траса, яка веде до нього , оснащена відмінними парковками . Тому саме автомандрівники є основними відвідувачами млинового комплексу в Ла-Манчі , який завжди захоплює їх своєю неповторною атмосферою епохи великого Сервантеса.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла