Старе єврейське кладовище в Празі

Пройшовши крізь століття , старе єврейське кладовище у Празі зібрало десятки тисяч покладених одне на одне тіл. Сьогодні ця празька визначна пам’ятка користується широкою популярністю у туристів з усієї планети.

Нікому точно не відомо , коли єврейське кладовище було засноване , хоча напис на найстарішій могильній плиті допоміг встановити приблизну дату – 1439 рік. Однак деякі вчені , які провели дослідження надгробного каменю , стверджують , що кладовище було закладено сторіччям раніше.

Згідно єврейським релігійним канонам повторне поховання трупа суворо заборонено . Місце на кладовищі вже давно вичерпалося , тому наступним поколінням не залишалося нічого іншого , як ховати трупи поверх інших залишків . Складно уявити , як всі 12000 надгробків помістилися на одному кладовищі , але ще більше вражає той факт , що , згідно з підрахунками , на старому єврейському кладовищі перебуває більше ніж 100 000 тіл.

Цікаво , що під час Другої світової війни і , безпосередньо , празької окупації нацистами старе єврейське кладовище залишилося недоторканим. В умовах тотального антисемітизму такий хід подій здається неможливим , адже нацисти хотіли позбутися від усього , що нагадує про єврейський народ , в тому числі і кладовища . Проте Гітлер вирішив пощадити старе єврейське кладовищ і зробити з нього такий собі «музей вимерлої раси». Цей музей повинен був також включати безліч єврейських символів і речей , які конфіскувалися нацистами.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла