Столітня карусель Looff Carousel в Сан-Дієго

Серед достатку магазинів і ресторанів торгово-розважального центру Seaport Village виділяється парк розваг з багатою історією, який століттями дарував щирі посмішки дітям та їх батькам.

Столітня карусель Looff Carousel – це одна з декількох збережених каруселей побудованих відомим майстром Чарльзом Луфом. Вперше вона була встановлена ​​в техаському Фейр-Парку в 1895 році. З того часу славна карусель Looff Carousel подорожувала по всіх Сполучених Штатах. У п’ятдесятих роках минулого століття вона розважала дітей на сонячному узбережжі Каліфорнії, в сімдесятих прибула в штат Вашингтон, в 1979 році – в гірський Орегон, а в 1997 знову стала визначною пам’яткою штату Каліфорнія. У Сан-Дієго Looff Carousel знаходиться і донині, будучи встановленою в 2004 році.

Карусель, обладнану сорока кіньми, прийнято вважати однією з перших каруселей Америки, в той час як Чарльз Луф вважається корифеєм карусельних розваг. Будучи уродженцем Данії, Луф приїхав до Сполучених Штатів у 1870 році. Свою першу карусель він створив в 1876 році для бруклінського острова розваг Коні-Айленд. Він був новатором і основоположником, який зробив значний вплив на подальший хід розвитку каруселей.

Протягом усього свого життя Чарльзу Луфу вдалося побудувати більше п’ятдесяти каруселей, а також безліч парків розваг з американськими гірками. Заплативши всього 2 долари, відвідувачі торгово-розважального центру Seaport Village можуть покататися на одній із його каруселей які збереглися.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла