Театр Арчімбольдо: надбання сучасної міланської архітектури

Серед найбільш примітних архітектурних будівель італійського міста Мілана не можна не відзначити театр Арчімбольдо . Важко повірити , що ця сучасна футуристична будівля була споруджена всього за 27 місяців на місці занедбаної шинної фабрики в промисловому районі Бікокка .

У зв’язку з тимчасовим закриттям і подальшої реставрацією всесвітньо відомого італійського театру Ла Скала в грудні 2001 року було прийнято рішення звести Арчімбольдо . Автором проекту будівлі виступив архітектор Вітторіо Греготті у співпраці з Елізабеттою Фаббрі і Маріо Ботта . У дворівневої аудиторії театру Арчімбольдо було вирішено продовжити сезон оперних постановок театру Ла Скала 2001/2002 року.

Двері театру Арчімбольдо відкрилися для глядачів 19 січня 2002 з оперою «Травіата» Джузеппе Верді , після того як роботи з реставрації оперного театру Ла Скала були завершені , Арчімбольдо став самостійним театром.

У головному залі театру Арчімбольдо , який вміщує до 2346 глядачів , донині проходять яскраві балетні та оперні постановки. Варто відзначити , що театр Арчімбольдо є другим за величиною в світі , поступаючись лише паризькому оперному театру . Стіни головного залу театру облицьовані дорогої деревиною , в той час як бічні панелі зі скла створюють ефектну освітленість сцени. Але не тільки цим дивує Арчімбольдо : на спинках крісел в театрі знаходяться дисплеї, на яких можна прочитати лібрето опер на декількох мовах.

Крім розкішного залу в театрі також є декорований ресторан , кафе , книжковий магазин та інші розважальні заклади.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла