«Вулканія»: екзотичний парк у серці Франції

У світі налічується величезна кількість тематичних парків розваг , які користуються серед відвідувачів чималою популярністю . Але чи могли ви коли-небудь уявити собі , що зможете на власні очі побачити таємничі процеси, що супроводжують виверження вулкана ? А між тим , це пізнавальне видовище – лише мала дещиця того , що вам запропонує найцікавіший парк « Вулканія ».

Цей вулканологічний парк, розташований у французькій місцевості Сен-Урс-ле-Рош , є першим комплексом подібного роду , створеним в Європі. Знаходиться він на території колишнього військового полігону , що охоплює близько 57 гектарів землі , а побудували його за замовленням Валері Жіскар д’Естен . Над проектом парку працював відомий австрійський архітектор Ганс Холлен.

Ще за часів давніх галлів ці землі шанувалися як особливі , адже тут діяв цілий ланцюг вулканів. Сьогодні вони не функціонують , але безліч височин , що відносяться до Регіонального природного парку Оверні , нагадують про бурхливе вулканічне минуле цих місць. Найвищою ( 1465 метрів ) серед тутешніх гір є Пюї-де-Дом , де часто люблять прогулюватися жителі Клермон-Феррана . Раніше вона вважалася священною , і на висоті 1000 метрів над містом древні римляни навіть побудували храм Меркурія.

Головна ідея вулканологічного парку полягала в тому , щоб ознайомити відвідувачів з внутрішньою будовою землі і показати процеси , що відбуваються в її надрах . Основною спорудою « вулканії » є 28 – метровий конус , на дві третини захований під землю – Центральний Вулкан . Саме так , на думку розробників , і виглядає вулканічний гірський пік.

Родзинка парку – це дуже реалістичні атракціони , що дозволяють відвідувачам в ігровій манері пізнати особливості своєї планети . Наприклад , тут ви зможете спуститися на дно кратера вулкана в спеціальному фунікулері , який промчить вас вниз крізь застиглі потоки лави. Симулятор виверження змусить вас відчути , як тремтить земля під ногами , і побачити, як оживає вулкан. Тут ви побуваєте у вулканічному саду , де помилуєтесь неймовірними поствулканічними пейзажами ; побачите найвідоміші вулкани Європи та прогуляєтеся близько чарівного басейну , загалом , без яскравих вражень вже точно не залишитеся !


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла