Захоплюючий підземний світ ущелини Фрасассі

Яскравою природною пам’яткою Італії є незвичайний комплекс підземних переходів і гротів, який простягається під Апеннінськими горами на тринадцять кілометрів.

Вперше спелеологи виявили ці величні печери в 1971 році, а вже через чотири роки вони стали доступні для туристів. З цього часу Анкона, що вважалася маловідомим районом Італії, завдяки своїй унікальній підземній країні придбав міжнародну популярність.

Ущелина Фрасассі розкинулася між стрімкими скелями майже на три кілометри, над її обрисами неабияк «потрудилися» води річки Сентіна, яка тече з північно-східної частини Апеннінського півострова. Величезні печери, немов побудовані з мармуру колони всіляких форм, утворилися протягом мільйона років під дією ерозії.

Хочеться відзначити, що до складу комплексу Фрасассі входять декілька печерних систем, серед них найбільш великою є Велика печера вітрів. Вапнякові стіни ущелини рясніють зевами печер, в одній з них розташована капела Санта-Марія-дель-Фрасассі, що датується одинадцятим століттям, і восьмигранна церква, зведена за розпорядженням Папи Льва XII в 1828 році.

Відвідувачі потрапляють в цей чудовий світ по штучній стежці, яка йде вглиб вапнякових пагорбів більш ніж на кілометр. Через короткий тунель, прорубаний в скелі, відкривається вхід у величезний за розмірами грот, який фахівці порівнюють з Міланським собором. У центрі цього величезного грота в пітьмі зачаїлася Анконська безодня, глибину якої точно не можуть назвати досі. Недалеко від цієї прірви можна побачити величезний сталагміт з відповідною назвою Гігант.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла