Італійські міні-готелі приймають речі в якості оплати за ніч

У Італії відновили “тижні бартеру”, під час яких більшість міні-готелів Bed & Breakfast пропонує постояльцям безкоштовну ночівлю в обмін на предмети побуту або послуги.

Туристи можуть запропонувати готелям вживані предмети вжитку, побутову техніку, меблі, прикраси для інтер’єру, світильники, кухонне начиння, продукти харчування та багато іншого. Крім того, в якості оплати за проживання можна запропонувати свої послуги: ремонт техніки або приміщень, музичні виступи і навіть уроки іноземних мов.

Для участі в “тижні бартеру” необхідно зайти на сайт акції, вибрати готель в потрібному місті й зробити йому пропозицію. Там же представлений “вішліст” готелів, в якому бажані ними речі розбиті на категорії. Поточний “тиждень бартеру” триватиме до 22 листопада.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла