Нові правила безвізового в’їзду в Таїланд вступили в силу

З 12 серпня в Таїланді офіційно припинена практика багаторазового продовження безвізового перебування шляхом виїзду в сусідні країни і повернення назад в той же день (так званий Visa-Run).

Нагадаємо, раніше туристи затримувалися в Таїланді на багато місяців і років. Використавши 30 безвізових днів, вони перетинали кордон, знову поверталися в Таїланд і отримували “нові 30 днів”. Існували навіть спеціальні автобуси, які возили в “поїздки заради штампів”. Але з початку нинішнього року влада країни почала вести роботу з викорінення нелегальної імміграції. Турист, який спробує повернутися за схемою Visa-Run, в країну впущений не буде.

Всі, кому потрібно проводити в Таїланді більше часу, ніж належить в рамках безвізового режиму, повинні звертатися за відповідною візою в консульство. Термін дії одноразової і дворазової візи може становити 3 або 6 місяців з моменту видачі, період перебування в країні – відповідно 30 і 60 днів. Оформляти візу тепер будуть за один день (раніше на це йшло до 5 днів). Крім того, з кінця серпня у туристів, що в’їхали на 30-денний безвізовий період, з’явиться можливість продовжити своє перебування прямо на місці ще на 30 днів.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла