Бангкок

Бангкок

Інформація про місто Бангкок

Бангкок (Bangkok) – це сильно скорочена назва столиці Таїланду. Насправді, в імені міста присутні шістнадцять слів тайської мови. Самі тайці називають його просто «місто Ангелів». Чому саме так, краще запитати їх самих.

Туристи приїжджають в цей «тайський Лос-Анджелес» насамперед за враженнями, а не в пошуках відповідей на це питання. Дійсно, такі головні визначні пам’ятки як тайський масаж і храми привертають до столиці Таїланду мільйони мандрівників.

Туризм в Таїланді – це важливе джерело доходу. Столиця цієї країни Бангкок – найбільший туристичний центр цієї країни.

Бангкок-таки більше схожий на Венецію, ніж на місто Ангела. Тут багато річок і річечок, за якими, як по каналах у Венеції, снують водні таксі. Є плаваючий ринок, де всілякі товари викладені прямо в човнах.

Також у Бангкоку є метро. Підземне і надземне. «Надземка» проходить на висоті 3-7 поверхів і дає можливість окинути поглядом панораму міста Бангкок.

Бангкок – місто, яке ніколи не спить. Крім масажних салонів тут находтся маса нічних барів і клубів, зосереджених в основному в районі під назвою Патпонг. Розваги – його головна спеціалізація. Тут можна веселитися до ранку, нікому не заважаючи. Нічне життя кипить,  не вихлюпуючись за межі району Патпонг.

Храми розташовані в основному в центрі Бангкока. З них найбільш відвідувані туристами – Великий Палац, а також Храм Смарагдового Будди. Цей храм – справжнє чудо світу.

Оригінальна архітектура храмів як магнітом притягує туристів. Ще б пак, ніде в Європі і навіть в Азії такого не побачиш. Бангкок також славиться своєю зміїної фермою, національним музеєм, центральним ринком і численними парками.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла