Генуя

Інформація про місто Генуя

Генуя (Genova) – столиця італійської Лігурії, розташована на узбережжі Середземного моря, на південь від Апеннінських гір. Це батьківщина Христофора Колумба і Нікколо Паганіні, а знаменитий квартал палаців Генуї визнаний ЮНЕСКО надбанням людства.

Квартал палаців Палацці-деі-Роллі (Palazzi dei Rolli) з 42 будівель, побудований уздовж Віа Гарібальді, був створений у XII-XVI століттях. Вони належали знатним дворянам, які повинні були приймати у себе іноземних гостей, в тому числі королівських осіб. Стіни і склепіння палаців прикрашали фресками відомі живописці. Багато з будівель досі є власністю дворянських сімей, деякі стали музеями, як Палаццо-Россо (Galleria di Palazzo Rosso) і Палаццо-Б’янко (Galleria di Palazzo Bianco), в яких розміщені багатющі колекції живопису.

Історичний центр Генуї – найбільший у Європі, його площа дорівнює 4 кв. км. Тут розташовані середньовічні квартали з вузькими вуличками, палацами і християнськими святинями. Цікаві високі двохбашенні ворота Порта-Сопрано – вцілілий фрагмент кріпосної стіни XII століття, а також генуезька площа. Площа Банків є світським центром міста, а в центрі мальовничої площі Феррарі знаходиться фонтан і головний міський театр Карло Феліче в будівлі початку XIX століття. Від площі de Ferrari відходять вулиці, де розташовані головні центри шопінгу в Генуї. У декількох кроках від площі Феррарі, на вулиці Данте, знаходиться будиночок Колумба.

Кафедральний собор Сан-Лоренцо (San Lorenzo) був зведений в XII-XV століттях і відрізняється чудовим готичним фасадом. У скарбниці зберігається знаменитий Сакро Катіно – кубок зі скла зеленого кольору, який за легендою використовувався під час Таємної вечері.

Цікаво відвідати головний корпус Університету, заснований в 1634 році як єзуїтський коледж. Прекрасні його сходи, галереї і висячі сади, а всередині знаходиться чудовий актовий зал Магна з фресками Карлоне.

Генуя відома величезним Акваріумом з 48 басейнами і кораблем «Італія», де мешкають п’ять тисяч  представників морської фауни, а також маяком Lanterna висотою 117 метрів. Кращий вид на старий порт, маяк, дахи та дзвіниці Генуї відкривається з оглядового майданчика Монтальдо. Дістатися до нього краще на фунікулері з площі Портелло.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла