Канкун

Канкун

Інформація про місто Канкун

Канкун (Cancun) – велике курортне місто, розташоване на півострові Юкатан, на узбережжі Карибського моря. Тут є все для повноцінного відпочинку туристів. Чудові білосніжні пляжі, тепле і ласкаве море круглий рік. Велика кількість музеїв і археологічних пам’ятників, безліч кафе і ресторанів для любителів покуштувати екзотичних страв Мексики. Недарма Канкун впевнено тримає місце в десятці найкращих курортів світу.

У порівнянні з іншими містами Мексики, Канкун досить молодий, перші згадки про нього датуються 18 століттям. Назва перекладається з індіанської мови як “Трон Змії”. Розвиватися як курорт Канкун почав лише в 70 роках минулого століття, тому вся інфраструктура міста і прибережних готелів спроектована на основі сучасних технологій. При кількості постійного населення близько 300 тисяч жителів, курорт обслуговує більше 2 мільйонів туристів в рік.

У Канкуні всі готелі нової постройки, і являють собою цілі комплекси туристичної індустрії, покликані надати будь-які послуги відпочиваючим. На території такого комплексу є кілька ресторанів і барів, сауна, поля для гольфу і тенісу, дайвінг клуб, фітнес-центр і багато іншого. Серед готелів такого типу в першу чергу потрібно відзначити готелі Барсело Коста (Barcelo Costa Cancun), Пальмовий Оазис (Oasis Palm Beach) і Фієста Американа (Fiesta Americana Condesa). Є тут і звичайні недорогі готелі, наприклад Авалон Баккара (Avalon Baccara).

У Канкуні багато розваг для туристів, які не бажають весь час проводити на пляжі. Щотижня на центральній площі проходить атракціон запозичений в Іспанії – корида биків. Вечорами проводиться національне шоу – фольклорний балет, туристи насолоджуються видовищем за столиками з напоями та мексиканськими стравами.

Для тих, хто бажає краще дізнатися історію і культуру Мексики, проводяться різноманітні автобусні і морські екскурсії. Найпопулярніші, це поїздки до Піраміді Кукулькана (El Castillo), культової будівлі майя і в крокодиловий парк, крім різних рептилій, тут є рідкісні птахи і тварини – рожеві фламінго і білохвості олені.

У місті близько 3 тисяч таксі, вартість проїзду по місту всього 1-2 долари США.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла