Мальме

Мальме

Інформація про місто Мальме

Мальме – третє за величиною місто Швеції, розташоване у південній провінції Сконе. Це одне з найстаріших і найбільш індустріалізованих міст Скандинавії, а також одне з найтепліших міст Швеції (тут багато гарних пляжів).

Старовинний центр Мальме – маленький і затишний – зосереджений навколо площ Стура-Торьет (Stora Torget, «Велика площа»), Лилла-Торьй (Lilla Torg, «Маленька площа»), Густав Адольф (Gustav Adolf) і Давид Халл (David Hall) . У районі Вестре-Хамнен знаходиться головна визначна пам’ятка міста – 190-метровий хмарочос Тернінг-Торсо («торс що повертається»), спроектований легендарним іспанським архітектором Сантьяго Калатрава. Крім того, з цього району можна милуватися чудовим видом мосту Оресунд і узбережжям Данії.

Мальме славиться численними парками: Слоттспаркен (Палацовий парк) був відкритий в 1900 році; поруч знаходиться ще більш старий парк Кунгспаркен (Королівський парк). Пілдаммспаркен (Pildammsparken) – популярна паркова зона для прогулянок і пікніків. Тут також знаходяться Сад троянд Королеви Сільвії, Сад почуттів, Квіткове авеню Кронпринцеси Маргарети і прекрасні «садові кімнати». У Тредгордспалеттене («Садова палітра»), що в районі Кулладаль (Kulladal) в південній частині міста, цікава тропічна теплиця, в якій є ставки з черепахами, живуть папуги і тропічні птахи.

У Мальме – бурхливе нічне життя (яке вирує, як правило, до 3 годин ночі). Більшість клубів і ресторанів знаходяться навколо площі Лилла-Торьй, яка влітку перетворюється на одну суцільну вечірку під відкритим небом.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла