Мекка

Мекка

Інформація про місто Мекка

Мекка знаходиться на заході Саудівської Аравії, в долині серед гір, в 100 км від Червоного моря. Це центр паломництва для мусульман.

Мекка відома ще з 4 століття н.е. У 570 році в Мецці народився пророк Муххамед, засновник ісламу. Проповідувати іслам він почав у 610 році. Перебуваючи у вигнанні, Муххамед ввів правило молитися, звертаючись у бік Мекки. У 630 році мусульмани на чолі з пророком увійшли до Мекки і вигнали язичницьких ідолів. Місцеві жителі визнали іслам.

Мекка – одне з найбільш відвідуваних міст світу. Повітряними і морськими воротами Мекки вважається місто Джидда. Сполучені вони між собою автомагістраллю довжиною 78км. Як і століття тому, сьогодні Мекка закрита для «невірних».

 Кааба

Все життя Мекки пов’язане з мусульманськими святинями – Каабою і мечеттю Хаарам. Знаходиться мечеть в самому центрі міста, називається вона ще Священною або Заборонною мечеттю. Мечеть має прямокутну форму і всередині знаходиться Кааба. Вона багаторазово перебудовувалася. Мечеть мала шість мінаретів, але коли в Стамбульській мечеті побудували теж шість, султан Ахмед наказав будувати сьомий мінарет, так як жодна мечеть світу не може зрівнятися з Каабою.

Кааба – головна святиня, святилище в головній мечеті Мекки. Недалеко від Кааби є священне джерело Зам-Зам. Вода з джерела йде по трубах до приміщення мечеті, в місця для обмивання і пиття.

За останні роки в Священне місто проникла цивілізація, його не відрізниш від мегаполісів. У найбільшому в країні торговому центрі встановлені неонові вогні, плазмові телевізори, за якими показують рекламу. Тут є парк розваг, магазини, мережі фаст-фуду.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла