Монреаль

Монреаль

Інформація про місто Монреаль

Монреаль (Montreal) – найбільше місто в провінції Квебек. Рік заснування 1642, це дата побудови першої колонії французьких поселенців. Своє ім’я місто отримало від назви однойменного острова, утвореного в місці впадіння річки Оттави в річку Св. Лаврентія.

Мегаполіс Монреаль посідає друге місце за кількістю жителів у Канаді. Зараз тут проживає майже 4 млн. чоловік. Згідно Хартії французької мови від 1977 року, єдина офіційна мова міста – французька.

Клімат в Монреалі вологий континентальний, схильний до впливу великих мас води Великих Озер і Атлантичного Океану. Середня температура січня -10 ° C, влітку в липні + 20 ° C.

Монреаль має глибокі культурні корені французького походження, він вважається другим за величиною франкомовним містом в світі після Парижу. Майже всі знамениті визначні пам’ятки міста, так чи інакше, пов’язані з французькою традицією і культурою. Найстарша католицька церква міста Базиліка Нотр-Дам (Notre-Dame Basilica) побудована в 1652 і відреставрована в 1888 році. Палац Шато Рамзей (Chateau Ramezay Museum), зведений у 18 столітті за нормандськими мотивами, майже сто років був урядовою резиденцією. Зараз тут знаходиться Історичний Музей, його експонати відображають історію Монреаля в часи французького правління.

З інших музеїв особливий інтерес представляють Музей Образотворчого Мистецтва (Montreal Museum of Fine Arts), заснований в 1860 році, і Музей Редпат (Redpath Museum) – дослідницький центр з історії та різноманіття життя. У Монреалі є своє Підземне місто (Underground City), тут розташовані магазини, багато готелів і ресторани сполучені безпосередньо з підземною мережею.

У міста є своя спортивна історія: Літні Олімпійські ігри 1976 року були проведені в Монреалі. Побудований до відкриття ігор олімпійський стадіон на 56 тисяч місць, знаменитий своєю обсерваторією знаходиться на Олімпійській Вежі (Olympic Tower). З висоти 175 метрів видно весь Монреаль і прилеглі околиці.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла