Нарвік

Інформація про місто Нарвік

Гірськолижний курорт Нарвік знаходиться в унікальному місці: з одного боку він оточений горами, а з іншого – фіордами. При всьому при цьому Нарвік тулиться на 125-метровій висоті за Полярним колом, тому у гостей цього привітного курорту є всі шанси прочитати на небі найкрасивішу казку Норвегії – Північне сяйво. Крім того, якщо приїхати в Нарвік з кінця травня по кінець червня, то можна насолодитися романтичним сезоном білих ночей.

Навіть без гірськолижного катання цей курорт здається місцем, де живе умиротворення, повна розслабленість і свобода від повсякденності. Своїм бездоганним кліматом Нарвік повинен бути вдячний Гольфстіму, без якого його околиці були б повністю нежилі, а саме місто не було би портом.

Загальна протяжність гірськолижних трас Нарвіка становить 20 кілометрів. Траси розраховані на різний рівень підготовки лижників: 2 км синіх трас, 15 км – червоних і 3 км – чорних. Близько 12 кілометрів маршрутів відведено для бігових лиж, а любителі нічного катання можуть скористатися освітленими спусками. Тури в Нарвік гідно оцінять і сноубордисти-трюкачі, які не можуть жити без адреналінових атак – вони можуть попустувати в сноу-парку, а фрірайдери – скористатися кращими в Норвегії умовами для позатрасового катання. Все це говорить про те, що курорт більшою мірою орієнтований саме на молодіжний відпочинок, а не на сімейний.

Подорож в Нарвік – це ще й обіцянка відмінного аpres-ski. Сміливці завжди можуть випробувати себе і підкорити одну з найскладніших санних трас у всій Європі. Тим, хто віддає перевагу більш спокійному і не такому ризикованому відпочинку, підійде боулінг, дегустація страв традиційної норвезької кухні в місцевих ресторанчиках, а також холодне пиво і гарячий глінтвейн в барах і пабах.

В якості культурної програми Нарвік може запропонувати огляд наскальних малюнків «Helleristning», відвідування Меморіального музею Другої світової війни і Полярного зоопарку, в якому можна побачити бурих ведмедів, вовків, лосів, полярних лисиць, росомах, рисей та інших тварин. Це самий північний зоопарк планети, так що нічого подібного ви більше ніде не знайдете.

Ціна скі-пасу у високий сезон на один день становить 250 норвезьких крон для дорослих і 180 крон для дітей. Шестиденний абонемент коштуватиме 1420 і 1000 крон відповідно.

Сезон на гірськолижному курорті Нарвік триває з листопада місяця по початок травня.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла