Неаполь

Інформація про місто Неаполь

Неаполь (від грецького Neapolis – Нове місто) – одне з найстаріших поселень Заходу. Його історичний центр (найбільший в Європі) налічує 2800 років і цілком внесений ЮНЕСКО до списку всесвітньої спадщини людства.

Третє за величиною місто Італії, столиця регіону Кампанія (Campania), Неаполь (Napoli, Napule) б’є багато рекордів у рубриці «самий-самий». «Побачити Неаполь і померти» – заявляють патріотичні неаполітанці, які вважають своє місто найкрасивішим у світі. Дійсно, вид на Неаполітанську затоку з вулкану Везувій який підноситься над ним (Vesuvio) нікого не залишає байдужим. Серед важливих пам’яток Неаполя: середньовічна фортеця Кастель-дель-Ово (Castel dell’Ovo); Національний археологічний музей, де в секретному кабінеті заховані від невинних очей найбільш грайливі фрески з довколишніх Помпей (Pompei); художній музей Каподімонте (Capodimonte), у чиїй колекції зберігаються знамениті «Сліпці» Пітера Брейгеля; оперний театр Сан-Карло; королівський палац; собор Св. Януарія (Duomo di San Gennaro) і багато-багато іншого.

На жаль, це райське місце вважається ще й найбіднішим і криміногенним в Італії. Через це у величезному мегаполісі, що володіє 8 лініями метро, ​​залізничним вокзалом, морським портом і аеропортом, майже немає емігрантів – більше 98 відсотків жителів міста корінні італійці.

На щастя, мафія-Каморра – не єдиний неаполітанський винахід, імпортований на весь світ. Серед головних інновацій «Нового міста» – піца, страва бідняків і всесвітній хіт фаст-фуду. Серед її безлічі різновидів неаполітанці воліють самий традиційний рецепт – «Маргарита», з помідорами і сиром.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла