Палермо

Інформація про місто Палермо

Палермо (Palermo, Palermu) – столиця острова Сицилія (Sicilia) і однойменного італійського регіону.

Засноване греками-фінікійцями біля підніжжя гори Пеллегріно, місто не одноразово міняло свою приналежність, щоразу виграючи на перервах. Саме тому пам’ятки Палермо такі різноманітні. Карфагеняни, римляни, сарацини, нормани, іспанці, французи, італійці – всі залишили свій слід на зовнішності Палермо у вигляді палаців, церков, садів, площ, фонтанів і катакомб. Справжній розквіт Палермо припав на два століття арабського правління: місто стало столицею острова і найважливішим торговим перехрестям між Заходом і Сходом.

Приїжджаючи на відпочинок в Палермо, варто відвідати Норманський замок (Palazzo dei Normanni), катакомби Капуцинів, церквау Ла Марторана, готичний собор Св. Розалії – покровительці міста. Але не тільки: один з важливих туристичних атракціонів Палермо – це рибний ринок Ла Вуччірія, де від фарб, запахів і криків продавців голова йде обертом!

Що до головної визначної пам’ятки Палермо – знаменитої сицилійської мафії, то шанувальників «Хрещеного батька» чекає розчарування: завдяки невтомній боротьбі прокурора Фальконе столиця острова перетворилася мало не в саме тихе і спокійне місто у всій Італії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла