Прага

Прага

Інформація про місто Прага

Прага (Prague) – столиця Чехії, місто, де легенди настільки тісно переплітаються з бувальщиною, що й самі чехи часом сумніваються, було це чи не було. Місто збігає по схилах і горбах в долину річки Влтави, мости через яку є однією з основних особливостей чеської столиці. 18 різних мостів перетинають річку, і найкрасивішим з них вважається середньовічний Карлів міст.

Прага користується величезною любов’ю кінематографістів, адже тут як ніде в світі зберігся дух Середньовіччя, і живі декорації оточують гостей столиці. Найбільша кількість унікальних пам’яток знаходиться в Градчанах, містечку в самому центрі міста. Це і Празький Град – найбільший в світі замок з Собором Святого Віта (Katedrála svatého Víta), кафедральним собором, палацами і королівським садом, і Золота Вуличка, і Градчанська площа. І викликає здивовані погляди Танцюючий Будинок (офісний будинок незвичайної форми), яскраво показує, як тісно переплелися в цьому казковому місті різні стилі та епохи.

Музеї (серед яких виділяються музей іграшок та музей пива), театри, виставки не дадуть вам занудьгувати в стародавньому місті, а празька кухня дозволить не тільки ситно і смачно поїсти, але і випити знаменитого чеського пива.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла