Ставангер

Інформація про місто Ставангер

Ставангер (Stavanger) – невелике місто, що знаходиться на південно-західному узбережжі Норвегії. У цьому історичному центрі, знаходяться різні пам’ятки і приємні місця, які створюють гарний настрій і атмосферу відпочинку.

Район Старий Ставангер вважається одним з найцікавіших місць в Північній Європі. Він повністю забудований старими рибальськими будиночками. Справжнім старовинним портом є Ostervag. Звідси відправляються вантажні судна та автомобільні пороми. І ніщо не вказує на його старовину, порт виглядає сучасним і чудово функціонує.

До найважливіших пам’яток міста відноситься найстаріший в Норвегії собор Ставангера. Він був побудований в першій половині 12 століття. А на вершині пагорба Вальбергет розташувалася годинникова башта, яка зараз використовується як пожежна каланча. Її висота становить двадцять шість метрів, з оглядового майданчика відмінні види на старе місто і бухту. На висоті шістсот метрів розміщено скельне плато Прекестолен.

На соборній площі містечка знаходиться тиха гавань, старі будинки купців. Мимоволі складається враження, що центр цього старого міста, завжди був на цьому місці. Але насправді, все те, що розташоване тут, ніякого відношення до 12 століття не має.

У Ставангері добре розвинена нафтова промисловість. Тому в місті знаходиться цікавий норвезький музей нафти. У ньому можна дізнатися про все, що пов’язано з нафтовидобутком. Будівля музею побудована і оформлена під нафтові платформи.

У Ставангері можна знайти готелі на будь-який смак. У готелі Radisson SAS Royal, який розташований в центрі, інтер’єр оформлений в різних народних стилях: скандинавському, американському, італійському та японському.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла